Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Část členské základny klubu českého bubláka

dscn2306.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání

(Miroslav Červený, 31. 12. 2019 14:07)

Přátelé, příjměte ode mne pro Vás přání do Nového roku. Přeji Vám zdraví, štěstí a klidný pohodový rodinný život. V chovu bubláků Vám přeji tu nejlepší intuici při sestavování chovných párů a následný zdravý a krásný odchov . Miroslav Červený Váš předseda klubu.

Vánoce 2019

(Miroslav Červený, 24. 12. 2019 13:48)

Vážení přátelé, dovolte abych Vám jménem svým a jménem výboru našeho klubu popřál krásné Vánoční svátky plné pohody a rodinného štěstí. Miroslav Červený Váš předseda klubu.

Přání

(Bohuslav Potůček, 24. 12. 2019 12:48)

Vážení přátelé, chovatele českého bubláka a všech druhů bubláků. Rád bych vám popřál krásné svátky vánoční, do nového roku 2020. Pevné zdraví, štěstí, lásku. Mnoho úspěchů v kruhu rodiném i tom chovatelsmém. A ať vám to po celý rok na holubnících bublá. To vám přeje Bohouš Potůček

Osinalice-poslední sobotu v měsíci srpnu..

(Fér Miroslav, 12. 8. 2019 17:01)

Přátelé, blíží se naše setkání v Osinalicích, přijeďte ve velkém počtu a přivezte něco na výměnu, prodej, darování. Bubláků není nikdy dost.

rozšíří se český bublák v Polsku?

(Fér Miroslav, 6. 5. 2019 18:12)

Milí přátelé, s radostí vám chci oznámit, že člen standardizační komise našeho svazu Pavel Wieder, byl požádán polským předsedou standardizační komise o zaslání standardu českého bubláka, který bude uveden do polského vzorníku. Náš holoubek se v Polsku úspěšně rozšiřuje.

webové stránky

(Bohuslav Potůček, 15. 4. 2019 13:13)

Vážení přátele klubu českého bubláka, velmi se vám omlouvám, že jsem nedorazil na Včs klubu, dále zato, že jsem stránky spustil a na delší dobu se zasekl a stál na místě. Pokusím se o nápravu. Psát, že můj volný čas je minimální je naprosto mimo. Každý to máme tak jak máme a já teď pouze trošku nestíhám. Prosím omluvte mé pomalé tempo. Děkuji Bohouš Potůček